شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 638

62,087 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مفروشة في كورتيارد سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٤٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة 102 متر كمبوند فاي , سوديك , نيو زايد

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري شقه٣غرف التشطيب كمبوند حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تشطيب استلام فورى فى ZED - ابراج زد زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري للبيع في ماونتن فيو

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جولز – إنرشيا (استلام فوري)

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 161م في ابراج زد استلام فوري شيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٩٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 155 متر كمبوند جولز , 6 أكتوبر

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٩٥١ جنيه

    شقه تشطيب كامل موقع مميز و تكملة اقساط zed west

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٨٨٩ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل موقع مميز مع تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٥٬٨٦٦ جنيه

    بتشطيب كامل شقة ريسيل فيو لاند سكيب في سوديك ايست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في موقع مميز في ذا أدريس إيست

    Experts Home logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في سوديك ايست فيو لاندسكيب استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينة الشروق ارضي بجاردن 165م متشطبه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس خلف مستشفى الشرطة ح7

    Envigo Real Estate logo image

    شارع اسماعيل زهدي, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة في ماونتن فيو اليفا - المستقبل سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في البوسكو العاصمة الإدارية

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة متشطبه اقل من سعر السوق ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام ٢٠٢٧ بسعر مميز جداً

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيدي بشر بحري

    New Home for Realestate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة للبيع في مونتن فيو اي سيتي التجمع

    Key Point for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٨٬٣٤٥ جنيه

    شقتك في سهل حشيش.. مساحة كبيره وعائد دولاري مضمون

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع