شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 636

62,087 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه غرفتين للبيع بسعر مميز ولوكيشن

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات راقية وحديقة للبيع

    Country For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينه للبيع في بالم هيلز، التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في خليج ألمازا

    Home Agent logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٣٨٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 متر متشطبة بالكامل للبيع فى مدينتى

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    بأطول فترة سداد شقة للبيع فى ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٢٤٥ جنيه

    شقة بحري للبيع ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز داخل كومباوند سراي-مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - حديقه خاصه - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - شارع الفلكي

    New Home for Realestate logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب موقع متميز تقسيط 10 سنوات في Owest

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنه اكتوبر100م فيو بتاعها لاندسكيب جاهزه لسكن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م بأعلي نسبه تميز بالكمبوند وبأقل اقساط متبقيه

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٤٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور 3 للبيع 115 متر في بلومفيلدز

    Properties-Today.com logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٩٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م في Beta Residence بفيو يوناني

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٤٩٠٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر للبيع بتراس في مشروع البروج

    The Broker EG logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م 3غرف استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في صوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم متشطبه جاهزة للاستلام بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خصم 40٪ شقة 98م شيراتون استلام قريب إدارة فندقية

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    كمبوند اي شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٣٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضى جاردن80م الخامسه عمارت من المطوربتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع