شقق 167 متر للبيع في مصر, صفحة 643

62,094 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق باقل سعر كاملة التشطيب

    Master Key logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمطبخ والتكييفات 65م كاش تشطيبات خاصة فيB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 فقط شقه 150م + قسط المتبقي ع 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف تشطيب -استلام 2027- فيو فيلات مدينتى

    Selective logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش علي جاردن 116 متر تشطيبات خاصة في B11

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاش ارضي بحديقة 107م تشطيب سوبر لوكس فيو مفتوح B2

    Rikaz logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شـيراتون 160م بالقرب من صن سيتي

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون خلف النساجون | دور ثالث

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزة شقة 139م بسعر مميز جدا 3نوم

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - المرحلة M V بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ميفيدا متشطبه بافضل سعر

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 156م للبيع في ديستريكت 5 باقل سعر بالماركت

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مراحل الرحاب المرحلة السابعة الجديده139للبيع

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه فيو لاجون بتقسيط على 10 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري في هايد بارك تكمله اقساط

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحة ( كمبوند فرندا سوليك )

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    فراندا سموحة, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري في اهم موقع في مدينه نصر امام سيتي ستاز

    Falcon for Real Estate logo image

    جو هليوبوليس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين بمقدم 10٪ تقسيط 6 سنين ماريوت مصر الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للأستثمار شقه فندقيه في الماريوت بالقرب من المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٧٥٣ جنيه

    إمتلك شقة 166م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٧٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٩٧٨ جنيه

    إمتلك شقة 165م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيو خيالي علي pool باقل من سعرها ب 25%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز للبيع بمدينتى شقة 116م بالمنطقة العاشرة

    Next Home For Realestate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري الماريوت مصر الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع