شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 91

31,480 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في سوان ليك متشطبه من المالك مباشره

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف في المقصد استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٢٬٦٥٦ جنيه

    للبيع ستديو فى بلوم فيلدز بموقع استراتيجي المستقبل

    Smart Step logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل تطل على المناظر الطبيعية فى VGK

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع أقل من سعر السوق في بالم هيلز تجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٢٧١ جنيه

    للبيع في المقصد 3 غرف استلام فوري متشطبه بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في بلوم فيلدز، مدينة المستقبل

    Beltone logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 144م للبيع | مدينتي | متشطبة بالكامل

    Circle Realestate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٨١٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence 2 |فيو لاند سكيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الباتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة 155م سوبر لوكس باللوتس الشمالية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط في بلوم فيلدز

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بأسعار مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في 90 أفينيو | تشطيب كامل ومتميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين للبيع في متشطبة في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م للبيع في مدينتي B11 تشطيبات خاصه بفيو ممي

    أبو ظبي العقارية logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥١٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري متشطب للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 نصف تشطيب

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 كور وشيل بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٧ جنيه/متر مربع