شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 88

31,480 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري صريح + أفضل موقع وسعر

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بسعر أقل من سعر السوق

    Experts Home logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية في كمبوند عربية - المستثمرين الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع استلام فوري سعر قديم باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره مجهزه بالكامل بخصم 40% على 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس مع سمارت هوم فى جاليريا

    Do estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي راقية مع حديقة – فرصة مميزة – CFC

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٥٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 لسعر مغرى جدا

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بالتقسيط فى ديستريكت ٥ جاهزة للسكن

    Do estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في تاج سيتي بمقدم واقساط

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع استلام فوري سعر قديم باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة – تشطيب Ultra Super Lux

    Golden Vision logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في جيد بارك العاصمة ارضي

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٢١٬٦٠٠ جنيه

    شقة استلام السنة القادمة فى واتر واى موقع مميز

    Do estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكيفات استلام فوري للبيع بهايد بارك

    Mr .Estates logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر استلام فورى متشطبة بالتقسيط على 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 167م متشطبه استلام فوري بموقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في جيد بارك العاصمة ارضي

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : شقه للبيع غرفتين استلام فوري !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي 141متر  b1 علي جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة حديثة في المربع الذهبي بحري تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماي فير بالمقطم

    Ring Road Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع