شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 96

31,480 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور98م ع 13 سنة اوفر مميز لسرعه

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٢٥٬٣٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند سراي موقع متميز

    Remax Today logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن فى مدينتى b10 فيو وايد جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٥٤٣ جنيه

    شقة في سولاي, موقع متميز, مقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشمل عضوية النادي - موقع مميز، جاهزة للسكن مرحلة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع استلام فوري فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كلاستر بجاردن 169متر-بالمستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ايستاون بافضل سعر وموقع مميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري متشطب للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة للبيع في ديستريكت 5 - استلام 6 شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14 – إطلالة مفتوحة وسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بكامل و بحري، بإطلالة مزدوجة

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلد - كلاستر -بالدور الرابع

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل سعر استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بيتا جرين

    Gold Routes logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مميز

    Momentum logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة - المعادي - تشطيب ألترا مودرن

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة - سعر مميز - موقع رائع بمرحلة كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند تاج سيتي ليك فيو

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع ارضي بحديقه في مدينتي B10 فيو وايد جاردن

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B14 – دور أول وإطلالة مفتوحة

    Aqarpedia For Resale logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في ماونتن ڤيو هايد بارك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الداون تاون المستقبل بسعر 3,4مليون

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو متشطب فى هايد بارك بخصم مميز

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع