شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 90

31,480 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة متشطبة للبيع في Cleo – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 160م بحديقة 100م موقع مميز وسعر مميز جدا

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري متشطب للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري متشطب للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب للبيع في جيد بارك العاصمة ارضي

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مطلة على الحديقة في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كليو بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك على فيو مميز فى قلب التجمع على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في داون تاون للبيع بي 4 مليون

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك متشطب بالكامل

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧١٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٧٬٦٢٠ جنيه

    في البي14 بموقع مميز جدًا 94م ارضي بجاردن 2 نوم

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٥٩٬١٣٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي b14

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 119 علي 15 سنة بقسط سنوي99

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فوري متشطب للبيع في العاصمة R3

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك | غرفتين | استلام شهرين

    Realtors logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز على الجولف بأقل سعر فى سيتى جيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بالتقسيط 3 غرف فى MVHP

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كاملة التشطيب في صعدة إطلاق المرحلة .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع