شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 22

31,725 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقي 140م أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو*******

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٨٢٬٣٨٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل سعر مش هيتكرر اميز لوكيشن في التجمع

    IRTKAZ logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 140م بأقل سعر استلام 2026 تقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر -جاهوه للمعاينه في كلاب بارك-اقل سعر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تاج سيتي ليك بارك بجاردن خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لها private garden للبيع استلام 2026,تقسيط سهل

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم246 الف امتلك ستوديو متشطب ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 138م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع جاهزة للمعاينة ف باتيو اورو

    clear scope logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لغرفتين في كمبوند جرين سكوير نصف تشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر فيو لاندسكيب جاهزه للمعاينه اقل سعر

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Very prime Location view Lake & Landscape 10.900

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • إن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٤٧١٬٣٩٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,ان ريزيدنس

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة على حمام السباحة بالجولدن سكوير

    East wing logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز فيو لاند سكيب مقدم1,5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير تشطيب كامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع ف كايرو فيستيفال

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 12

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لوكيشن مميز فيو لاند سكيب مقدم1,5م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع الثوره - الكوربة - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 تشطيب كامل غرف للبيع في مصر الجديدة الثورة

    Property Network logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في التجمع فيو لاجون صريح 3 غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في مرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٥٬٧٧٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة