شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 25

31,863 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب استلام سنه في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شقة متشطبة في التجمع الخامس فيو جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في 90 افنيو استلام فوري فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا لوكس شامل مطبخ وتكيفات واجهزة واشتراك النادي

    Selective logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • إيدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    The Ark Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين الجنوبي,ايدج

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة وفوري بفيو البرج الايقوني

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري جاهزة للسكن متشطبة في فيفث سكوير

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع | Prime Location | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رافيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MDA Real Estate Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رافيل

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – مدينة الرحاب طلعت مصطفي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر السوق في موقع متميز استلام ٤ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بدون مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع فيو مميز في بالم هيلز مرحله كليو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في R3 متشطبة بالكامل

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • جدران

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,جدران

    2 - 3 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب التجمع واقساط تصل حتى 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة الرحاب - المرحلة الرابعة (Phase 4)

    Better Estate Investment logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه استلام سنه واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم و اقساط اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز ارضي بجاردن للبيع في ليك فيو التجمع

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٦٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر مميز وموقع مميز ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بسعر لقطة ارخص من سعر الشركة بماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣٨٬٨٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل بأقل سعر في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس، القاهرة

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ال R3 فيو البرج الايقوني متشطبة

    Held Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • كايرو فستيفال سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al-Futtaim Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,كايرو فيستيفال سيتى

    2 - 4 غرفة