شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 217

31,725 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبه بالفرش بكمبوند جاليريا

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - تقسيط علي 10 سنين - متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع في المعادي فيو بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - بمقدم و اقساط - للبيع - متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز فى اللوتس الشمالية استلام فورى

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل سعر موقع متميز في هايد بارك سنترال

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تسليم قريب - ٨ سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر و موقع متميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع 100م جاردن استلام فوري بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام خلال سنتين متشطبه بالكامل في موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ١١١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161م بافضل مرحله فيو مميز جاردن جراج خاص سوديك

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وروف للبيع مباني 2004 / لقطة بشارع ذاكر حسين

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه متشطبه + ACs باطلاله ع النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل تسليم سنتين - ١٠٠ الف شهري في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري و باقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في بالم هيلز متشطب باقل من سعر السوق

    Boundless For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيDistract 5التجمع باقل مقدم استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل تسليم قريب - ٨ سنوات تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع والاستلام الفوري كمبوند ليك فيو 1

    Property Hills  One logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 م نص تشطيب كورنر خطوات للجامعه الامريكيه

    Gaby's Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مدينتى بفيو مفتوح على الـ Hub

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع 165م في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع