شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 214

31,725 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في جرين سكوير مساحه 135متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 135 متر في جرين سكوير ب 3.100.000

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور تاني 135م للبيع في كمبوند جرين سكوير 2 غرف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بسعر مناسب في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 135م في جرين سكوير ب3مليون و500الف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فى جرين اسكوير المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينة متشطبه استلام فوري - أل باتيو أورو

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 135 متر للبيع في كمبوند جرين سكوير

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش في كايرو فستيفال ليفينج

    Hodoud for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٢٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مناسب شقه متشطبه في بالم هيلز باطلاله مميزة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٣٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في جرين سكوير- مساحه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٥٥٠ جنيه

    باقل سعر- شقه جاهزه للاستلام في هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - متشطبه بالكامل - موقع متميز - مقدم 5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ااقل سعر شقة 3 غرف فى تاج دورمتكرر استلام فورى

    متصدر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 10 سنوات في B14 بجوار الخدمات 107م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 135م في جرين سكوير ب3مليون و500الف

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 135 متر

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم ارضي بجاردن 108م اعلي تميز بالتقسيط فيB14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر ل شقة 140م استلام فوري كورنر بحري ب

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير جاهزة للاستلام –شقه 135متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب مرحله أولي 155 متر بجوار مول 1

    Panorama View logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير - 131م -فيو بحرى -استلام فورى- نص تشطيب

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٦٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة مقدم واقساط في B14 علي فيو جاردن 108م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع