شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 220

31,725 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في الرحاب ايدن حجز افتتاح ع 11 سن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    ايدن, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحديقه للبيع باقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% فقط شقه للبيع في موقع مميز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده اقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه علي اكبر فيو لاند سكيب في التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع ريجنتس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في الدوليه بمقدم 5% فقط بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في ريجينس سكوير بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل سعر موقع مميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل في هايد بارك ماونتن فيو 3 غرف استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع ريجينس سكويرالتجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في الدوليه بمقدم 5% فقط بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو بحري بالكامل بجوار auc بخصم

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه في كمبوند ريجينس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه في كمبوند ريجينس بارك

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في القاهره الجديده شقه للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في ريجينس بارك شقه للبيع باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في ريجينس بارك بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في ريجينس سكوير شقه للبيع باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفةمميزه للبيع في كمبوند ريجينس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي اكبر لاندسكيب امام هايد بارك بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل ل 8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس سكويرالقاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع