شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 157

31,480 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 910 الف امتلك ستوديو فى كمبوند هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك ايست, تشطيب كامل, مقدم 1.5%

    Smart Move logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينة نور تقسيط 15سنه اجمالي 1980000

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع بكمبوند في التجمع ,اللوتس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نور 119 م استلام 2026 اوفر مناسب جداا

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بموقع مميز بمدينه نصر الحي التامن ش

    Ebied Home logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة لاجون بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 142م في ليك فيو ريزيدنس 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ولاجون مباشر بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165 متر | غرب ارابيلا | التجمع الخامس

    The Homies logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في سوديك ايستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ماونتن فيو

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب – المرحله الخامسه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م للبيع في مدينتي B8 استلام فوري طلعت مصطفي

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٥٦ جنيه

    أمتلك شقه استلام قريب داخل مجتمع متكامل بتاج سيتي

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمة الجديدة كمبوند سيلينا

    شركة البحيري جروب logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز قريبة من المركز الطبي والماركت

    Start Homes Madinaty logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٨٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 82 م فيو جاردن اقساط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع