شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 153

31,480 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع متشطبه بالمطبخ والتكيفات بالتقسيط

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بوليفارد 166 متر متشطبه بالفرش

    SKEEP logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م بفيو على جاردن - ريسيل باقساط مرنة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقيةأمام أهرامات الجيزة مباشرة

    Selection Code logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في الـR7 بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين 126م_ف القاهره الجديده بأنظمة سداد مرنه

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية B7 مدينتي وايد جاردن فيو وفرش فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعه! ستوديو بجاردن بالتقسيط ع 12 سنه ف تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في هايد بارك التجمع الخامس\مقدم 940K

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في B7، مدينتي بمساحة 96 م

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القطامية كمبوند وان قطامية

    شركة البحيري جروب logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اطول فتره سداد في مدينتي142م علي الخدمات

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م ارضي بحديقه للبيع في مدينتي B12 سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي B11 تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في هايد بارك التجمع بالقرب من AUC

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة156م متشطبة بالقرب من الخدمات والمحاور الرئيسية

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والأجهزة في الباتيو

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مع Palm Hills بالعاصمه بأقل مقدم+قسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    R4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 نوم بجوار كايرو فيستيفال تقسيط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في 90 أفينيو

    New Capital Home. logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في مايان تشطيب كامل-التجمع الخامس

    Selection Code logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع