شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 156

31,480 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن غرفتين للبيع في اللوتس التجمع

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بحمام سباحه خاص ف جاليريا باقل سعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطة بجميع محتوياتها 123متر بجوار الخدمات

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٤٣٥ جنيه

    شقه بدون مقدم بمجتمع متكامل بكومباوند تاج سيتي

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلى

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 116م فـي مدينتي B11 ب 5.350.000 !

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الأندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬١٥٨٬١١٢ جنيه

    أمتلك شقه فيو لاند سكيب أكبر مساحه بأقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٧٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 78 متر في مدينتي B10 – فرصة مميزة

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممميز ومساحة 113 متر بسعر لقطة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثاني نمرة من الشارع الرئيسي، بحديقة خاصة خط انترنت

    Selective logo image

    شارع رقم 23, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور123م حجز2023 اوفر270 الف فرص

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع فى كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل فى هايد بارك التجمع الخامس

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ١١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس القاهرة

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 100 م بافضل مرحله B8 دور تالت

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثاني

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تشطيبات خاصة اول سكن إستلام فوري 3غرف

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بدابل فيو في الشروق\مقدم 400الف

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم مميز في لافيستا باتيو سولا

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    ايزولا سنترا, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع موقع حيوي جدًا امام خدمات مباشر

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع