شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 127

31,480 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث جاردينيا هايتس2

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز جدااا- ارخص سعر وبفيو بحري

    متصدر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدًا للبيع في النورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في هايد بارك-القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الزهور ليف 2 فيو جاردن

    Prime Company logo image

    سمارت لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في Telal East بمقدم3% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 م استلام فوري تشطيب كامل قدام الابراج

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفي مدينتي B7 | تشطيب خاص | خطوات من الخدمات

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 92 متر B6 والنادي مجانا

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقه نصف تشطيب هاب تاون استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٦٬٦٠٨ جنيه

    امتلك شقتك في جرين هيفين بمقدم 278 الف

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك 155m في الرحاب 1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعائد استثماري فوري 3 غرف نوم في المراسم

    Sweet Home Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز استلام فوري في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا للبيع في هايد بارك متشطبه بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بيتا جرين

    Gold Routes logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجارن للبيع في المراسم بسعر تحفه

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬٩٥٠ جنيه

    فيو استثنائي 154م لاندسكيب وواتر Maadi View

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٣٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي وحياة متكاملة في Midtown Condo

    Picky Properties logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مميزة 96 متر B6 بدون عفش 4.950.000

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م استلام فوري تشطيب كامل قدام السنترال

    Dastan Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في ذا فيلدج التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٢٠٥ جنيه/متر مربع