شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 129

31,480 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن خاصة في B11 مدينتي

    New Home Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين للبيع بفيو واسع علي حمام سباحه

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب ادريس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه+قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م هاى سوبر لوكس عمارات اول مايو

    Envigo Real Estate logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة جدا فيو وايد جاردن وتشطيب خاص اول سكن

    Just 4U logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شيراتون دور أخير بسعر مميز

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف دور متكرر بأفضل تقسيمه ف هايد بارك

    Closer logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه وجاهزه علي السكن

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٩١٬٧٦٩ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في هاب تاون تطل علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في التجمع الاول كمبوند تاج سيتي

    شركة البحيري جروب logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف حديقه74م فيو ع Central ParkفHYDEPARK

    Closer logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في الزمالك دقيقة من النيل

    Re/Max IBuild logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    fully finished ground floor with garden for sale

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    شركة البحيري جروب logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ذا كريست

    شركة البحيري جروب logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مميز في البنفسج فيلات Al Banafseg Villas New C

    clear scope logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٦٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    شركة البحيري جروب logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "لقطة" بالفرش في مدينتي B11 | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه بالمطبخ والتكيفات ب اقل سعر

    Spade consultancy logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٠ جنيه/متر مربع