شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 123

31,480 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في سوديك ايست وتقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم للبيع – نص تشطيب – جاهزة للسكن

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 455 الف فقط في هايد بارك التجمع الخامس

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بأوريجامي تاج سيتي

    Good Deals logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك قريب في سوديك ايست وقسط براحتك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شقة أرضي في سوديك إيست فرصة استثمارية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط سوديك إيست نيو هليوبوليس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين وامتلك شقتك بهيليوبلس الجديدة

    متصدر

    روك وايت, الحي التاسع, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقساط في مدينتي B12

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سوديك ايست متشطبة كاملة بدون مقدم علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٦٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في سوديك ايست بدون مقدم 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٩٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب في هايد بارك بتقسيط مرن جدا

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة شاملة الجراج للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٤٦٨ جنيه

    بالتقسيط شقة متشطبة فيو لاجون استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو مميز في هايد بارك القاهرة الجديدة !

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بريفادو – لقطة حقيقية حجز 2019

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمقدم 4 مليون 2 غرفة تشطيب كامل استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المسبح في سراي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZEDEastC1 شقة مميزة 165م تشطيب كامل بإطلالة النادي

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60 متر فى كمبوند تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع