شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 131

31,480 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة ومكيفة في كمبوند مبني جاهزة

    Held Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 152م في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - Orla compound ٢ غرف نوم التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٦٣٬٢٥٤ جنيه

    شقة 3 غرف برايم لوكيشن للبيع فى كمبوند سراى

    TREX logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات فيو جاردن بسعر مميز

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٣٧٬٥٧٣ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فيستفال استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي لاند سكيب ٣ غرف ب ٧،٨٠٠ الباتيو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة ف فيليت سوديك التجمع متأجرة 45 ألف

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩١٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لامتلاك شقة راقية في قلب شيراتون

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الشماليه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي نوزج 100 ارضي بجاردن b2

    MA Ville logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات في العاصمه الادارية

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز في تلال إيست - بدون رسوم إضافية

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع استلام فوري في تاج سيتي Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة غرفتين باتيو اورو علي الفيو بحري

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع النموزج الاكثر طلبا 96 متر مدينتيb7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ارضي ١٦٠م للبيع | الباتيو ٧ | سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند لؤلؤة

    شركة البحيري جروب logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٠٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م نص مفروش بيع في ديستركت 5 مراكز التجمع

    Horizon Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م متشطبه موقع مميز في كليو باقل سعر فالسوق

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٧٬٠٠٠ جنيه

    متاح استلام فورى + خصم 40% او تسهيلات + جاردن خاص

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    2

    ٩١ متر مربع

    ٦١٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية بفيو مفتوح وسعر مميز

    clear scope logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    لا يوجد

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق بموقع مميز 113 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع