شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 12

3,541 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 3 غرف "أو ويست" استلام فوري 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تسليم سنتين بأقل مقدم تقسيط 10 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م باقل سعر فى ماونتن فيو استلام فورى

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز للبيع في بي اكس من بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بي اكس بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% وقسط حتى 10س إمتلك بنتاهوس115م متشطب فيPX

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٧٩٥٬١٠٥ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز PX

    Buyerside logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٩ متر مربع

    ١٤٩٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٨٥٬٢٢٣ جنيه

    شقة للبيع في كور - أو ويست

    Buyerside logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب بسعر مغري داخل PX بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    145م تشطيب سوبر لوكس في Water side فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - تشطيب بالكامل

    Inspire Homes logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    102م غرفتين ب5% وتقسيط على 96 شهر فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ماونتين فيو اي ستي ١٦٥م بمقدم ١٠٠الف

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جاردن اليكس ب ٦ مليون و نصف

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل موقع مميز متشطبه فى Owest أقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في O West – Orascom

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اويست بأكتوبر استلام فوري

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاوس في باديا بالم هيلز بمقدم و اقساط

    Crown Stone Realty logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر شقة 3 غرف ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Garden lakes هايدبارك سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم و اقساط في بي اكس متشطبه بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 750الف فقط استلام قريب و تقسيط مريح في OWest

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع