شقق 167 متر للبيع في كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 9

3,541 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي – أكتوبر مرحلة اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلقطة متشطبة للبيع في او ويست استلام فوري

    متصدر

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف تشطيب كامل في أو ويست - برايم لوكيشن

    متصدر

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة دور أرضى بحديقة، ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف تشطيب كامل في أو ويست - برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة موقع مميز فرصة لسرعة البيع

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعرشقه متشطبةريسيل ب كمبوند اكتوبربلازا سوديك

    متصدر

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ارضي بجاردن ب6اكتوبر مساحة 150م اقساط

    property hills Elite logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر مميز فى بادية بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر ارض بجاردن 3 غرف-استلام فورى-كورنر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى اويست اوراسكوم قرب نادى وادى دجلة

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت استلم فورا شقة بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن ڤيو آي سيتي أكتوبر | شقة أرضي بحديقة 3 غرف

    Buyerside logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 152م في Club Residence قسط ربع سنوي 124K

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 116م بجارن41م متشطبه استلام قريب قسط حتى2030

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِ

    Gate real estate marketing logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بماونتن فيو اي سيتي اكتوبر فوري

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في ماونت بارك | ٣ غرف بحمام وبحــري

    Circles investment logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٠٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الأرضي مع حديقة خاصة ماونتن فيو

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155متر للبيع ماونتن فيو اي سيتى استلام فورى

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر ب ٣ غرف | بحرى شرقى - بباركنج واقساط

    Circles investment logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في كلوب بارك - ماونتن فيو آي سيتي أكتوب

    RE/MAX Al Mohager logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع