شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 7

6,673 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر للمتر في ابراج زيد بأقساط فيو مميز

    Crown Stone Realty logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري فيو مباشر على حمام السباحة

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في نيو زايد لقطه في مراسم

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل مع التكييفات وحدات المطبخ

    متصدر

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٨٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه118متر متشطبه بالكامل فى cairo gate

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات بعد هايبر وان

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ف سولانا نيو زايد 0% مقدم ع 10س اول طرح

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى سولانا زايد مقدم 5% قسط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى قلب الشيخ زايد غرفتين استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٦١٬٦٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع متشطبة مع التكييفات و المطبخ

    Driven Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٤٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • طابة ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,تاباه ويست كمبوند

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن استلام فوري أقل سعر في نيو زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للاستثمار ستوديو فاخر مفروش بالكامل

    متصدر

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل

    Homevise Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة متشطبة بالكامل للبيع 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في قلب الشيخ زايد متشطبه بالتكيفات

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٢٬٨٨٢ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,فيا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نص تشطيب في تيراس بمقدم 500,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن في تيراس استلام 6 شهور

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في فاي وكارميل سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى مرتفع فيو تحفه لوكيشن مميز سوبر لوكس بحرية

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كارميل سوديك أقل سعر في الماركت

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • روفان فيوز 360

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا متشطبه بالتكييفات

    Rokn Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في بيفرلي هيلز علي وصله دهشور

    Property Hills VIP logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تيراس استلام سنة بمقدم 840,000

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 75م بالمطبخ والتكيفات بأميز فيو فى زد بارك

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأبراج زيد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • هافن

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,هافن

    2 - 3 غرفة