شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 12

6,673 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف سولانا مع اورا بسعر طرح اول مرحلة

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١٠٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع بالمطبخ والتكيفات في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مميز في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل 5% مقدم على 11سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • باين لينز في كمبوند هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى5%مقدم 8سنوات موقع مميز فيو لانداسكيب

    Square Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيلدج ويست موقع مميز لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥١١٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي بحديقة تشطيب كامل في زيد ويست

    RE/MAX Everest logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة لوفت تشطيب كامل في زيد ويست-الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل سعر واكبر مساحه في حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جراند ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٢٦٨ جنيه

    شقة 129م بسعر مميز في زيد ويست -استلام 2027

    RE/MAX Everest logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل- كمبوند زايد ديونز-موقع مميز .

    Red House Real Estate logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • شقة مميزة للبيع في vye سوديك _نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند فاي استلام فوري بالقرب من مول العرب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • زايد ديونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,الحي السادس,زايد ديونز

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبع بأٌقل سعر للمتر استلام فوري في زايد

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Cairo Gate Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب امام كمبوند بيل في اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale in Cairo Gate by Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في زايد كمبوند مكتامل الخدامات

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٢٨٬٦٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    1 - 6 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كمبوند نايا ويست بأقل مقدم و قسط لوكيشن مميز

    Crown Stone Realty logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106م 2غرفه متشطبه بالتكيفات ف ZED برايم لوكيشن

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 132م في ابراج زد ال20 دور استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل مقدم في مارفيل نيو زايد فيو لاند سكيب

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٥٢٬٥٣٨ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في كمبوند Cairo Gate

    Maskan Consultancy logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • لا كولينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٥٠٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,لا كولينا

    2 - 3 غرفة