شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 10

6,673 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٩٨٤ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬١٨٠٬٩٨٤ جنيه

    موقع مميز لشقة بالتقسيط في PSR Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مميزة تقسيط على 10 سنوات من شركة أورا

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+غرفة مربية بإطلالة اللاندسكيب قسط 10سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٢٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    131م فيو جاردن بقسط ربع سنوي 150K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • اٌنْس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بغرفة مربية بإطلالة على البارك

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد - شقة بحري غرفتين لاند سكيب فيو من اورا

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند أوبرا سيتي الشيخ زايد

    DMG logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149 متر كورنر بحري في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في كمبوند ديجويا الشيخ زايد

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بموقع مميز و فيو لاند سكيب

    Image logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٦٢٬٧٢٨ جنيه

    شقة بالتقسيط تشطيب الترا سوبر لوكس في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس لقطة بسعر أقل من السوق للبيع

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كيان اكتوبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز

    Emtdad Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • بلس جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,بوابة النعيم

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 10 سنين 154م في Valea بجوار داندي

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري و متشطبة بجنة زايد 1 خالصة اقساط

    Property Group logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في الماركت في فاي نيو زايد

    Rokn Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و قسط استلام فورى شقة بارك فيو للبيع زيد ويست

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • ذا استيتس ريسيدينس المرحله التانيه

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٨٧٥٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ذا استيتس

    2 - 7 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في أزها الشيخ زايد أقساط على 10 سنين

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور متكرر بحري بالكامل بعماره قريبه من البوابه

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع - متشطبة بالكامل -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بالمرحلة الثانية من الخمائل هايتس

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع ف الشيخ زايد في الكارما

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٠٧٬٩٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند بيانكا

    3 غرفة