شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 44

6,667 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٩٤٧ جنيه

    شقة متشطبة جاهزه للسكن بسعر مغري في كيان بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع امام ابراج زيد

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات للبيع بأقل سعر بالكارما كاى

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦١٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الشيخ زايد كمبوند جنه زايد2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م غرفتين نوم للبيع بفيو كامل على اللاجون

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في قلب الشيخ زايد في كمبوند ازها

    Crown Stone Realty logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الاول فى الشيخ زايد مساحه 97 متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة118متر كمبوند مارفيل مقدم5%بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في ابراج زيد ويست بأقل توتال

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصتك فى قلب زايد لونش جديد على 10سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر قطعة ارض فى زايد لونش جديد قسط على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى قلب زايد بسعر اللونش على 10 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م متشطبة للبيع فى مارفيل امام مطار سفينكس

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٤٬٥١٥ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري بفيو مفتوح بحري في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة96متر كمبوند مارفيل مقدم5% بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد من أورا في سولانا ويست مقدم 5% 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه امام الشيخ زايد 4

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع | *فاي* |بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م للبيع في رواية - زايد امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلاق جديد من أورا في سولانا ويست مقدم 5% 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع