شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 49

6,667 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل ،، ڤيو مميز

    Homevise Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل غرفتين متشطبه باقل سعر فى الماركت فى زد

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دايركت علZED Park بـأقل سعر وتكمله اقساط

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥١٬١٦٤ جنيه

    شقه ريسيل 144م متشطبه بالتكيفات والمطبخ باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 95م نصف تشطيب بمشروع كيان

    Homevise Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا ويست، زايد الجديدة | مرحله جديده شقه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولانا ويست الشيخ زايد | شقه للبيع | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع استلام قريب في نيو زايد

    Crown Stone Realty logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك باقوي مكان في زايد بمقدم10%_اقساط 10سنين

    NABAJ logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع