شقق 156 متر للبيع في مدينة الشيخ زايد, صفحة 42

6,684 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت شقة استلام فورى كيان اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى للبيع تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.1 مليون شقة فندقية بالتكييفات في Village

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاق جديد شقة في سولانا ويست بالتقسيط على 10 سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى فى كمبوند كيان فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 445 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع بجوار بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بأقل سعر في الطرح الجديد! بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين فاخره بسعر الطرح الجديد بتقسيط 10 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في فاي سوديك نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في فاي نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سوديك استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    135م بموقع مميزسوبر لوكس بالحى 7 زايد سعر ممتاز

    IHouse development logo image

    شارع الامل, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كامل التشطيب استلام اخر السنة

    متصدر

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بمقدم 600,000 + 8 سنين قسط

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع