شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 539

13,523 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | زد الشيخ زايد

    ERA Real Estate Egypt logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استيديو للبيع متشطب بالتقسيط 10 سنين في 6 اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م للبيع دار مصرالشيخ زايد متشطبة ع استلام

    El Marwa For Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | بادية بالم هيلز

    ERA Real Estate Egypt logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع أحمد عرابي المهندسين امام الترسانة

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع احمد عرابي, البراجيل, حي اوسيم, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٥٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125م سوبر لوكس - طيبه جاردنز - 6 اكتوبر

    Be Egypt logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ميدان المساحه الدقي مميزه جدا

    Like view logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 م للبيع متشطبة الحى الخامس الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع بالمهندسين شارع الاعناب بجوار سفارة قطر

    TG West Realtor logo image

    شارع الاعناب, المهندسين, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جديدة في وان 33 الشيخ زايد القاهرة

    Smart Medium logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فيو مفتوح بحرى دور اول دار مصر

    El Marwa For Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الوحيده دور أرضي حديقة خاصة150م فيو رائع سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اكتوبر بالتقسيط بكومباوند ويست كلاي

    Abrag Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بلتشطيب والتكييفات فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية-بالم هيلز أكتوبر

    The Avenue Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 135 م قرب نادى زايد 3 مليون 600 الف

    El Marwa For Real Estate logo image

    شارع دكتور علي لطفي, الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في صن كابيتال ( اريبيا هولدنج )

    JMG logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى كمبوند Beta فى حدائق اكتوبر

    Abrag Real Estate logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اكتوبر بالتقسيط خلف مول العرب بكومباو

    Abrag Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن في اكتوبر بالتقسيط في ويست كلاي

    Abrag Real Estate logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٥٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو في 6 اكتوبر بالتقسيط

    Abrag Real Estate logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ثانى بحرى وفيو رائع تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في حدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143 م متشطبة اول دور للبيع في كمبوند الخمايل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٢٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فرصة دار مصر 5 مليون وربع بحرى دور اول متشطبة

    El Marwa For Real Estate logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع