شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 540

13,523 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط فى كمبوند ivore فى الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيلدج ويست في قلب الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تكملة أقساط اشجار هايتس سكايلا حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جنه أكتوبر دور رابع 130 متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م الترا سوبر لوكس للبيع بالفرش في المهندسين

    Property insider logo image

    شارع المهندس ابراهيم عثمان, المهندسين, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه استلام سنه قسط علي 8 سنوات

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع استلام فوري في كمبوند اشراقه

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في قلب الشيخ زايد الحي العاشر 145 m

    El Marwa For Real Estate logo image

    الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    134م تشطيب الترا سوبر لوكس بكمبوند اشراقة

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه ارضي في كمبوند تاله 6 اكتوبر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك واستلم فورا فى جنوب الاحياء 5د من MSA

    B2C Real Estate Marketing logo image

    مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الرابعة - مينا - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط 50شهر البوابة الرابعه شارع الجيش

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة خاصة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    143م كورنر بحري فيو بانوراما علي اكبر لاندسكيب

    اشراقة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن متشطبة بالكامل استلام فوري بالقسط

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند الخمائل145 متر+ 110 جاردن

    El Marwa For Real Estate logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136م استلام فوري ف كمبوند تاله 6 اكتوبر

    تالة, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م فى كمبوند كيو هيلز فى زايد الجديده

    Abrag Real Estate logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متقسمه اربع استوديوهات للبيع 6 اكتوبر الحي الا

    الاصالة للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق الاهرام البوابه الثانيه الجديده منطقه ب

    الصفا والمروة للتسويق العقاري logo image

    شارع الجيزة, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند روضه زايد دور أول دقائق للمعز

    El Marwa For Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام خلفي جانبي

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الخمائل المرلحه الثالثه 143متر

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز فيلدج ويست الشيخ زايد متشطبه

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب مستلمه بسعر مميز

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع