شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 533

13,523 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع كمبوند الكرمة سيتي اول سكن دور 2 اسانسير

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من المهندسين وا

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واسعع 3 غرف 2 حمام دور اول علوي على المحور

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    حي البشاير, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة سوبر لوكس 85 م باكية جراج ومصعد

    El Marwa For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٦٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمبوند بجوار وسط البلد وأبراج نايل والمهند

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م خلفي الدور الثاني .مع حصة في ( الجراج)

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع على المحور شباب مبارك حي 11 في 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    شارع 2, الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 145م واجهه اول سكن دور ثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الخليل - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع الخليل, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ديجويا - نيو زايد - تقسيط

    I-Property logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع شباب 70 الحي الحادي عشر 6 اكتوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    الحي الحادي عشر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن صن كابيتال حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جريان لأول مره بمصر كمبوند على النيل بمقدم 5%

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند الكرمة سيتي اول سكن الترا سوبر

    Mkank Estate | مكانك العقارية logo image

    كارما سيتي, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150 متر في الحي الرابع _ 6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125 متر جانبى دور ثانى سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهة دور ثالث بالبوابة الرابعة سوبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م ببلكونة جانبى سوبر لوكس بوابة رابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو للبيع في ابراج زد الشيخ زايد استلام 3

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح بحرى ناصية لوكيشن مميز اقل سعر بالكمبوند

    Compact Real Estate Company logo image

    دار مصر - المرحلة 2, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه غرفتين للبيع ارضي بحديقه كرمه ريزيدنس

    Amaken For Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بجوار المهندسين والكورنيش ووسط

    TREADY GROUP logo image

    شارع السودان, تاج الدول, امبابة, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع