شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 436

13,523 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه جنب مول العرب بمقدم 400,000 وقسط شهري 6,000

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند جنة أكتوبر -المرحلة العاشرة التكميلي

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو استلام فوري بسعر لقطة للبيع

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جنة أكتوبر – المرحلة العاشرة

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – 57 م² | أبراج ZED | موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٦٣٬٢١٥ جنيه

    شقة فى ماونتن فيو بالتقسيط حتى 10 سنوات بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر متشطبة استلام فوري للبيع من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جنة أكتوبر فيو لاند سكيب وبحري

    Zayed Gate logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٥٩٬٤٤٢ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر بالقسط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 550k فقط شقة (4 غرف) بسعر اللونش - هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجوار بالم هيلز قسط علي عشر سنوات

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قسط علي 12 سنه فالشيخ زايد بفيو مميز علي تبة

    Property Hills Star logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥١٬٢٨٨ جنيه

    شقة للبيع في بادية بالم هيلز 6 أكتوبر استلام فورى

    Abrag Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخدمات فندقيه ف قلب زايد بقسط ربع سنوى135الف

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١٨٤٬٠٥١ جنيه

    اقل سعر شقة فى ماونتن فيو اكتوبر بالتقسيط حتى 10س

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 متر شارع الثورة الرئيسي – الدقي

    عقارات حماد logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر متشطبة استلام فوري للبيع من سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع