شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 437

13,523 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة استلام فوري بفيو مميزالان(لفترةمحدود

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 145م متشطبة بالكامل بسولانا بسعر مميز

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع يسعر مميز جدا في كمبوند The Address

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125+جاردن 90م استلام فوري بفيو مميز جداا(الان

    Bright logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مسلسل 2 علي رئيسي مجمع البنوك مباشرةً

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Address الشيخ زايد لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 متر شارع النبوى المهندس – العجوزة

    عقارات حماد logo image

    شارع النبوي المهندس, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بـ Core باحسن سعر فالماركت بموقع مميز

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٢٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 130م 3 غرف بأميز فيو بسوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اكسترا سكن A Class بأرقى مواقع اكتوبر

    Al Beltagy Real Estate logo image

    الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين 105م متشطبة بالكامل بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف o west استلام قريب فيو ريسيل

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 142م بفيو & سعر ممزين بسوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فـ Ivoire قسط 180 ألف و اقساط 15 سنة

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 متر شارع النبوى المهندس – العجوزة

    عقارات حماد logo image

    شارع النبوي المهندس, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 متر شارع النبوى المهندس – العجوزة

    عقارات حماد logo image

    شارع النبوي المهندس, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 متر شارع النبوى المهندس – العجوزة

    عقارات حماد logo image

    شارع النبوي المهندس, العجوزة, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    شارع اسراء المعلمين, المهندسين, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ذا ادريس شقه 134 جاردن 100 م

    Royal Hub Real Estate logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع