شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 441

13,523 عقارات أخرى
  • 3

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق المهندسين الدور 4 105 م

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Karmell – سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Karmell – سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 90م جانبية بعداد كهرباء

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100 ارضي بحديقة جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو غرفة نوم واحدة في كمبوند ذا هارف زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك من اوراسكوم بأقل سعر و قسط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند فيلدج ويست مساحة 149 متر دور 4.

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند VYE – سوديك | الشيخ زايد الجدي

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن كمبوند فيلدج ويست درة

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٩٬٨٦٧ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فيلدج ويست درة 149 و 60م جاردن

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري و متشطبه بالكامل في نيو جيزه

    The Way logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن 100م غرفتين للبيع بأقل مقدم بباديا

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م بحديقة جانبية جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فقلب زايد واختار تشطيبك دقايق من هايبر

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم5% و قسط 10 سنين شقه متشطبه باعلي تبه باكتوبر

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٧٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقة خاصة 125م جانبية

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بلوكيشن مميز فيو على لاند سكيب فيO west

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED Park – دور مرتفع | مفروشة بالكامل

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط على الشارع الرئيسى بأقل الاسعار

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع