شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 36

13,533 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقوى لوكيشن في أكتوبر.. شقتك بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر مميز في سولانا ويست بتقسيط على 10س

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في 6 اكتوبر علي 10 سنيين اقساط

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف جاردن ليكس فيو لاند سكيب بأقل مقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في زايد القديمه وبالتقسيط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 136متر بتقسيط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فوري 90م في Kayan زايد قسط على 4 سنوات

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 130م وجنينة خاصة سوبر لوكس بزايد

    Selection Code logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام مطار سفينكس مقدم 325ألف قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر استلام سنتين ع 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك أيلاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,محور 26 يوليو,205,كانال واك

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٣٨٬٦٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام 2028 بمقدم 5% في 205

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي محور جمب مول العرب استلام فوري

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٤٩٬٥٣٩ جنيه

    بمقدم 1.5% استلم شقه متشطبه استلام2028مع بالم هيلز

    Selection Code logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمحور استلام فوري بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في زايد الجديدة غرفتين نص تشطيب بمقدم 5%

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • فاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٧١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,فاي سوديك

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تملك في Ashgar City بأكتوبر بمقدم 10% فقط

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أي سيتي اكتوبر بتقسيط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٢٢٬٩٠٠ جنيه

    شقة O West أكتوبر | تجربة الجونة وقسط 9 سنوات

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري فيوالمتحف المصري مقدم 10% قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دايركت على المحور

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا اكسيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ذا اكسيس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م استلام سنتين تقسيط على 12 سنة زايد جديدة

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك المتشطبة جاهزة للاستلام فورًا قدام مطار سفينك

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر استلام سنتين ع 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣١٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري مع المراسم نيو زايد

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • تراس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٤٦٬١٨١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند تيراس

    2 - 3 غرفة