شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 33

13,519 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة بالكامل للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن فى سولانا بجانب فاى وكارمل سوديك

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك من اوراسكوم بأقل سعر و مقدم على 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك وحدتك من اوراسكوم فى اكتوبر على 9س

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • كيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٦٬٧٨٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كيان

    3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة احجز اخر اقل سعر شقة من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في أكتوبر بقت أقرب مما تتخيل

    Pro Master Real estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف استلام سنتين متشطبة بالكامل في نيو زايد

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف متشطبة بفيو مميز فى بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في قلب الشيخ زايد استلام 2026

    The Polygon logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كازا فيو لاندسكيب

    West Field Property Consultancy logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فندق Triumph بالتقسيط علي 10 سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع في أركان بالم 205 استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١٣٨٬٥٢٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة تشطيب كامل بالتكييفات في مارفيل

    New Avenue Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأبراج زيد الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 - 7 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى فى اى سيتى ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بأقل مقدم وموقع مميز في جاردن ليك

    Gate real estate marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦١٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    يونت 129م تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح 5% على 10سنين

    Promax Property Investors logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للببع في اي سيتي اكتوبر مفروشه بالكامل

    Element logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للببع في اي سيتي اكتوبر مفروشه بالكامل

    Element logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كابيتال جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Hills Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كمبوند كابيتال جرين

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قلب زايد الجديدة

    The Polygon logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي بحديقة نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش – أبراج ZED – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سيتي فيو - برايم لوكيشن

    West Field Property Consultancy logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقه بالقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • او ويست اكتوبر

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    3 - 4 غرفة