شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 30

13,519 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بارك فيو في زيد ويست اقل سعر

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات G+20

    The Way logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٩٤٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة بجاردن 3 غرف فيو لاند سكيب بمقدم 5% في O Views

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اويست المرحلة الأولى

    Remax Westway logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى اوويست شقه للبيع استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٠٢٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • كيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٦٬٧٨٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كيان

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفى O West بأقساط أفضل سعر فى اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بأفضل سعر فى اويست6 اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن ڤيو آي سيتي اكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153ك واجهة جنب الخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • ميد جارد ريزيدنس كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 34
    المطور العقاري
    Kaizen Urban Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ميدجارد ريزدنس

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الاهرام كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست نظام تقسيط 9 سنوات- من اوراسكوم

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • بيراميدز هيلز مرحلة 1

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,بيراميدز هيلز

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه بجاردين210م كمبوند حي اشجار

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند كاذا بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 75م فيلدج ويست الشيخ زايد بالتكييفات

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 210م كمبوند حي الاشجار بالمطبخ .

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠١٬٢٥٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند سولانا نيو زايد - لوكيشن مميز

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • أب فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Wadi El Nile Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,كمبوند اب فيل

    3 - 7 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب راقي بالتكييفات ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 2 غرف دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف دبل فيو اقساط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز + غرفه مربيه بتقسيط على 10 سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 9 سنوات !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جولز III

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    INERTIA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,جولز

    2 - 4 غرفة