شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 280

13,667 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز فى اميز لوكيشن شارع النوادى

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٠٢٥٬٢٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 140م على بعد دقايق من المتحف المصري

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 5%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٠٥٢ جنيه

    شقة154م كمبوند طبيعة الواحات مقدم10% وتقسيط10سنوات

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة للبيع بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند دار مصر الشيخ زايد الحى ١٦

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بيع في 40ويست سوديك، متشطب بالمطبخ والاجهزه

    Rokn Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٣٣٬٣٠٠ جنيه

    شقة 120 متر استلام فوري بفيو حمام سباحة ف 6 اكتوبر

    Property Group logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند سكاي رامب (Sky Ramp) - ا

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة باقل مقدم في جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ZED West شقه 144 م - دور سابع

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم باركس بجوار سوان ليك

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٢٥م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي | موقع متميز

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه للبيع متشطبه بفيو مميز في جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور سادس ستوديو للبيع في زد ويست

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تسلا ايلاند طريق الواحات بتقسيط ع12سنه

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن شقه 122م للبيع بمقدم 5% في O West

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٨١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع