شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 277

13,667 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%واقساط12سنة امتلك شقة130م تمايا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – كمبوند The Axis

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ذا اكسيس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 150م | تشطيب 3/4 | Club Park

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كمبوند تمايا الشيخ زايد مقدم0% وتقسيط12س

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز من سوديك فى نيو زايد على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٤٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 140م استلام فوري بفيو مميز الان

    Bright logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10سنوات وامتلك شقتك فى قلب اكتوبر-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 131م+جارن46م بفيو مميز لفترةمحدوده

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٠متر فى كومبوند فيو سوديك

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138م متشطبه بمقدم مليون وقسط 10سنين-كاش 13م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5%واقساط12سنة امتلك شقة100م تمايا الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز فى نيو زايد على 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 10 سنوات مع اوراسكوم بأقل سعر ومقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بزمنت للبيع في كمبوند الكناريا تشطيب سوبر لوكس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95 متر متشطبة للبيع فى دريم لاند طريق الواحات

    Vida Solutions logo image

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك من اوراسكوم فى اكتوبر و قسط على10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاتفوت فرصتك فى امتلاك شقتك فى قلب اكتوبر بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٧٥٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان – بإطلالة لاندسكيب

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند بروميناد على الممشى مباشرة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    بروميناد ريزيدنس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٦٢٬٦٤٤ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين مساحة واسعة في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في بيفرلي هيلز - كمبوندات الشيخ زايد - الشيخ زايد - الجيزة
    1

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 142 م مميزة في كمبوند بيفرلي هيلز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع