شقق 156 متر للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 285

13,667 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية – بالم هيلز، مرحلة أولى واستلام فوري.

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٨٦٬٧٠٥ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بادية بالم هيلز –

    Aqarpedia For Resale logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٠٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و اقساط للبيع شقة استلام فورى المساحة: ١٠٢ م

    Brokers Hub logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٧٣٬١٣٨ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بادية بالم هيلز – دور مرتفع |

    Aqarpedia For Resale logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في دي جويا نيو زايد | استلام قريب |

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بافضل سعر شقه للبيع في حي المستقبل الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م مونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Tasweeq For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - متشطب بالتكييفات - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل مرحله الهضبه بالفرش

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقــة غرفتيـن كـــاملـــة التشطيـــب | أبراج زيـد

    Najd Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند فيوري طريق الواحات مقدم10%تقسيط10

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٩٤٬١١٨ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بادية بالم هيلز – The Village

    Aqarpedia For Resale logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108 متر متشطبة استلام فورى مع سوديك قسط 10سنين

    property hills Elite logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣١٧٬١٣٨ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بادية بالم هيلز – موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة كاملة التشطيب

    Roots Development logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بادية – بالم هيلز، مرحلة أولى واستلام فوري.

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م ريسيل متشطبةبسعر اقل من الشركة ف ناياويست

    Property Group logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م + حديقة جاهزة للاستلام بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في بالم باركس – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع