شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 45

54,011 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في جرين سكوير لوكيشن مميز باقل سعر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٥٬٥١٨ جنيه

    اقل مقدم لشقة ١٣٠ متر في المراسم متشطبة بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فوري كاش

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٢٣٬٥٧٠ جنيه

    شقة 102م للبيع في توب كابي – 10% مقدم وتقسيط 7 سنو

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 316K في 100م بقسط ربع سنوي 71K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • تي ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٢٣٬٢٤٨ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الساحل الشمالي,العلمين,تي ريزدنس

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام ٢٠٢٧ و اقساط على ٨ سنوات فيو لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ١١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م غرفتين في One33 أكتوبر بدون مقدم قسط 9س

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا بإطلالة مميزة على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بارخص سعر بلوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري44,000 لشقة بجاردن برايم لوكيشن استلام سنة

    Strive Reality logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • جرين بلازا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جرين بلازا 1

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين فيو مفتوح 106م AQMAR

    Promax Property Investors logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢١٣٬٣٥٠ جنيه

    للبيع في افضل كمبوندات المستقبل سيتي-كمبوند سراي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٩٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فاخر اوبن فيو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬١١٨٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس 54م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤٢٥٬٥٠٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في( تي زون) بتاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في موقع متميز بفيو علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك، القاهرة الجديدة - جرينز

    Properties-Today.com logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٣٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    For Sale Apartment in Mountain View iCity October

    Core Real Estate Development logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ستلام فوري تشطيب سوبر لوكس في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اقساط على ٨ سنوات في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بالم هيلز جاهزة للسكن فورا

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للعيش في ارقي كمبوند في الشيخ زايد

    Property Group logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام2027 و اقساط على ٨ سنوات فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٨٢٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٧٧٬٩٨٤ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة