شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 49

54,011 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك اليوم تستثمر ف مدينتي شقه 84م للبيع ب b12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلك شقه 78م بتشطيب خاص بـ مدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ازاد متشطبه بالكامل في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى نص تشطيب فى الاندلس العائلى

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م متشطبة للبيع في بالم باركس بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • روك فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٤١٬٧٣٤ جنيه

    خطة السداد: 8
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,روك فيرا

    استوديو, 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي ارضي 72+50حديقه فيو وايدجاردنB14

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٣٬٣٧٨ جنيه

    ادفع مقدم واستفيد بخصم بنفس قيمته شقة أرضي بجاردن

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع مع مطبخ بالاجهزة وتكييف مركزي

    Country For Real Estate logo image

    الجازي ماريوت ريزيدانس, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٦١٬١٠٥ جنيه

    شقة أرضي بجنينة كومبوند آزاد فيوز ١٢٢م بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٦٩٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ادريس الشيخ زايد 134م متشطبه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز ع طريق الصحراوي مباشر استلام فوري

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    لو جاردان, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتاكييفات جاهز للاستلام بلوكيشن مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل للبيع في سيليا طلعت مصطفي

    Global Hills logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • بي ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    HMA Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,بي ويست

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٩٤٬٠٥٠ جنيه

    شقة مميزة بالتقسيط في E3 Zed West

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٨٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة في أفضل موقع في ديستركت 5 بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 138م في أبراج جراند جيت – زهراء المعادي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    153م تشطيب الترا لوكس من Hany Saad بخصم 32% وتقسيط

    Promax Property Investors logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - إطلالة مفتوحة على البهاري - خصوصية

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • إليسيوم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Line Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,اليزيوم

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري 21,500 لشقة مساحتها 146مترًا في تاج

    Strive Reality logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن أو الاستثمار في قلب التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في هايد بارك-استلام قريب

    Properties-Today.com logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سابا باشا - ( طريق الجيش )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الجيش, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تقسيط نصف تشطيب فى كمبوند او ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٦٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    1 - 4 غرفة