شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 25

713 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كبير علي الكاش شقة بروف تاج سيتي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي – شقتك القادمة في التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ف تاج سيتي 50% خصم ع الكاش امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر الكاش ف تاج سيتي امام المطار غرفتين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | شارع حديقة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | مميزة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بدون مقدم واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 515 ألف + قسط 12 سنة ! كورنر بفيو 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي بسعر أقل الماركت

    Experts Home logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بدون مقدم وتقسيط حتى 12 سنه فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي مرحلة اوريجامي 115م

    Bond & Key logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتي 141م مرحلة شاليا استلام 4شهور

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري غرفتين في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – التجمع الأول | فورى

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٥٢٬٢٣٢ جنيه

    شقة باقل مقدم 5% وتقسيط حتى 8 سنوات فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136م في تاج سيتي clubside موقع و فيو مميزين

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي 64م + جاردن للبيع في تاج سيتي –

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي – أوريغامي فيو فيلات

    Next Door Consultancy logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه غرفتين ف تاج سيتي افضل تقسيمه بالتقسيط

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,000,000 أو خصـم حتى 50% ! وفـيو على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص استوديو في المرحله للبيع

    Rakar Investments logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الاول - كمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 1غرفه للبيع في كمبوند تاج سيتي فيو جاردن

    One Broker Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو استلام فوريباقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع