شقق 145 متر للبيع في تاج سيتي, صفحة 12

711 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٢٣٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 129م بفيو تحفة على جاردن و باجمالي سعر مميز

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز استديو + جاردن 45م ريسيل, بمقدم و اقساط

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر أقل من سعر السوق في ليك بارك .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 120م بالتكيفات و الاجهزة

    Property Misr logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في تاج ستي استلام فوري بسعر مميز

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م بجاردن 45م بتاج ستي بمرحلة مميزة جدا

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب في تاج سلطان

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٦٩٬٢٥٧ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape بجوار Kempinski

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في ليك بارك بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه ريسيل في تاج |مطلوب 3مليون كاش+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن غرفتين

    ERE logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 110م بحري و استلام فوري في تاج ستي

    Property Misr logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام شهور تقسيط ع10سنين-10د من المطار

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر شقه للبيع بحديقة خاصه استلام

    Sedra Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ستوديو للبيع استلام بالفرش و الاجهزة

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للتسليم و مطلة علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة130م double view بخصم مليون للكاش

    متصدر

    Closer logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 131م بجاردن خاصة في سراي سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٠٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale praim location

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 50% بالتقسيط في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين في تاج سيتي Taj city

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع الواجهه بحري امام المطار بخصم 50 % وقسط 12 س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    لا يوجد

    ١١٧ متر مربع

    ٤٢٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل من سعر السوق في تاج سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف للبيع فى موقع مميز واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع