شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 7

631 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بالم هيلز باقل مقدم 270 الف

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز نيو كايرو ارضي بجاردن فيو تحفة بدون اوفر

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين تشطيب كامل استلام قريب

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين تشطيب كامل استلام قريب

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بتشطيب كامل + سعر وموقع مثاليان

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفيتن بمقدم 400الف بجوار الجامعة الامريكية علي10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري مع تكمله اقساط في بالم هيلز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة متشطبه بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة كاملة التشطيب للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣١٧٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ولاجون مباشر في كليو بالم هيلز

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز اطلالة على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات محدوده للبيع مع خصم 38% في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٩٦٬٢٥٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرات + واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، زاوية، على البحيرة الواسعة

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٩٥٩ جنيه

    موقع متميز بإطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٩٥٠ جنيه

    موقع مميز مع حديقة، بأقل سعر في كليو

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠١٬٣٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كليو بالم هيلز بإطلالة لاجون

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بمناظر طبيعية خلابة بأقل سعر

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٨٦٬٦٨٥ جنيه

    شقه لقطه بأقل سعر بجوار AUC برايم لوكيشن بالتجمع

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبه في بالم هيلز التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع