شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 5

631 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله علي لاند سكيب في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٣٥٦ جنيه

    شقه متميزه للبيع ببالم هيلز القاهره الجديده

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٣٠٬٦٠٠ جنيه

    شقه كورنر فاخره مجهزه بالكامل بخصم 40% على 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كليو بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة متشطبة للبيع في Cleo – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٤٤٬٧٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع أقل من سعر السوق في بالم هيلز تجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Experts Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحيره متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط متشطب ببالم هيلز

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار وحده مميزه في بالمينت نيو كايرو

    Ninety Two logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ١٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز القاهرة الجديدة:شقة من غرفتي نوم في قلب

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 270 ألف درهم فقط تسليم سنتين تشطيب كامل .

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب فاخر في بالم هيلز بمقدم 3% علي 10 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لاندسكيب شقة بحري للبيع برايم لوكيشن سعر مذهل

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٣٬٩١٥ جنيه

    شقةمتشطبة استلام سنةفيو حديقة بالتقسيط علي6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٤٦٨ جنيه

    بالتقسيط شقة متشطبة فيو لاجون استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام سنة ليك فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م متشطبه موقع مميز في كليو باقل سعر فالسوق

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع