شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 12

631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٧٬٢٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مع مقدم و اقساط استلام 2026

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة تشطيب كامل 70 متر في بالم هيلز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه للبيع في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف للبيع في بالم هيلز باقساط تصل 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٤٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع متشطبه بالكامل بالتقسيط علي10سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع الخامس بمقدم300الف واقساط ع10س

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع بمقدم 3% ـ 114 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٢٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة فيو على لاجون | ريسيل | بالم هيلز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بمقدم 5% في التجمع الآن

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة بالقاهرة الجديدة وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالقاهرة الجديدة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة مباشرة على البحيرة

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفه للبيع داخل بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    Ninety Two logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل مقدم في بالم هيلز نيو كايرو

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي احلي ڤيو في الكمبوند PHNC

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Treasure Real estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٣٬٦١٣ جنيه

    شقة متشطبة باقل مقدم موقع متميز بجانب البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة للبيع بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة للبيع بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٢ جنيه/متر مربع