شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 3

631 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو متشطب استلام سنه في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مع فيو مميز في بالم هيلز مرحله كليو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون متشطبه في كليو بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٧١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة فيو مميز متشطب في كليو استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٩١٬٦٧٩ جنيه

    شقه متشطبه استلام سنه في بالم هيلز التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز متشطب في بالم هيلز استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في كليو استلام 2027 فيو مميز متشطب

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبة باقساط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بمقدم و اقساط علي لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع جاردن للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون مميز

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة بالم هيلز فيو لاجون مباشر

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

1

    2

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم فى بالم هيلز بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك متشطبة الكامل في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٢١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٩٢٬٥٥٢ جنيه

    شقة بحري استلام فريب بفيو مائي للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل يطل مباشرة على البحيرات كليو

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٦٠ جنيه

    أرخص شقة 133 متر للبيع على لاجون مباشرة في Cleo !!

    Realtors logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بارخص سعر في الماركت بلوكيشن مميز

    Right Direction logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٨٬٠٤٠ جنيه

    باقل مقدم وخصم كبير شقة غرفتين متشطبة بفيو جاردن

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٥٢٬٨٤٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو علي لاندسكيب باقل مقدم واطول سداد

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم هيلز علي شارع التسعين الرئيسي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مطار القاهره في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى Cleo بالم هيلز أقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع