شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 26

631 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في السوق و موقع مميز جدا

    Real Vision logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضى بحديقة كليو بالم هيلز

    Remax Station logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في ( نيو كايرو بالم هيلز )

    JMG logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٧٣٬١٣٩ جنيه

    شقة للبيع (كومباوند بالم هيلز - نيو كايرو) 70 م

    RE/MAX Avalon logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٣٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١١٤٬٤٩٤ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١١٤٬٤٩٤ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٧ جنيه/متر مربع