شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 17

631 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة بالكامل للبيع بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! أمتلك شقة كاملة التشطيب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدفعة أولى 1.5% فقط! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٧٬٢٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مع مقدم و اقساط استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو72م ارضي بجاردن متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٦٬٢٥٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص ستوديو بحري 70م متشطب فيو اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 975 ألف امتلك شقة غرفتين في سولانا التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٤٥٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٩٬٥٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ستوديو 70م بحري متشطب دايركت علي اللاجون

    YaKan Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مودرن للبيع ف بالم هيلز نيوكايرو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٩٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة بموقع مميز بسعر أقل من سعر السوق .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالسعر القديم 118,000 مقدم من بالم هيلز فى العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بدون اوفر وبدون عمولة بسعر الشركة.

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة بغرفتين ماستر وجاهزة للسكن في كابيتال جاردنز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو – كليو |سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ بالم هيلز التجمع الخامس | موقع استثنائي

    متصدر

    Selection Code logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٢٤٬٥١٦ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو – كليو |

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في كمبوند بالم هيلز التجمع

    views investment logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك على فيو مميز من بالم هيلز وقسط على10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    قسط على اطول فترة وامتلك وحدتك بأقل سعر فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3% فقط احجز وحدتك لفترة محدودة من بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقة بأق سعر من بالم هيلز على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع