شقق 145 متر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجدبدة, صفحة 20

631 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز نيو كايرو استلام سنه

    Houseology logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٥٬٥٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق استوديو متشطب بالكامل

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٩٣٬٥٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن 72 متر متشطب بمقدم واقساط

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى بالم هيلز بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى بالم هيلز القاهرة الجديدة أقل مقدم

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو أرضي بجاردن خاصة واستلام قريب

    The Polygon logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف بالم هيلز نيوكايرو قسط ع 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم هيلز موقع مميز جدًا بسعر مغرى

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب مع أقساط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لغرفتين نوم بموقع متميز بمقدم 3% فقط

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بالقاهرة الجديدة

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٢٬٧٨٨ جنيه

    شقه 70متر للبيع ببالم هيلز نيو كايرو بمقدم واقساط

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز تستلم بعد سنه؟هتستلم متشطب بالكامل بجاردن

    Premium Homes logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٧٧٬٣٤١ جنيه

    شقة تشطيب كامل مطلة على ڤيو مساحات خضراء ومياه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٢٬٨٨٣ جنيه

    للبيع شقه سعر مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Prime Company logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٢٧٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٩٬٢٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في بالم هيلز نيو كايرو ,116متر

    Prime Company logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٣٦٬٧٦٨ جنيه

    شقة بالدور التالت في موقع مميز داخل PHNC

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٤٣٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بموقع مميز و فيو لاجون

    The Polygon logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل في بالم هيلز بحري على لاجون متشطب

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو كامل التشطيب للبيع في بالم هيلز

    Experts Home logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري متشطبة بجوار حسن علام قسط 10س

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٨٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة (كليو)

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تطل علي البحيرة مع مقدم 5,310,000

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٢١٬٢٦٠ جنيه

    شقه للبيع فى بالم هيلز دابل فيو

    Conquer Properties logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع